SOSYAL SORUMLULUK

Ülke insanımızın aydınlanmasının,  sosyal güvenlikten, eğitime, eğitimden sağlığa, sağlıktan istihdama gibi pek çok alanda farklı bakış açıları kazanmasına bağlı olduğunu düşünen BUDEMS, 25 yıldır geleceğe ışık tutmaya devam ediyor. Yapılan bir desteğin bile çok şeyi değiştireceğine inanıyor ve bunun için çaba harcıyor. Sosyal Güvenlik, Eğitim, Sağlık,  konularında hassas bir sosyal sorumluluk ve sponsorluk bilinciyle hayata geçirdiği projelere hiçbir koşula bağlı olmaksızın ülkemizde yaşayan tüm insanların, yurt dışında, gurbette bulunan vatandaşlarımızın sosyal güvenlik içinde yer alması ve yaşamasına destek olmak amacıyla kurmuş olduğumuzu SOGÜYEV (Sosyal Güvenli Yaşam Eğitim ve Sağlık Vakfı) ile yansıtmaya devam ediyor.
Sogüyev, ülkemizde yaşayan sosyal güvenlikten mahrum insanlarımızın, genç kız ve kadınlarımızın, yaşama engellilerimizin, eğitim ve istihdamlarını, eğitimin dışına itilmiş şiddet ve istismara uğrayan çalıştırılan ve risk altındaki çocuklarımızın, genç yaşlı tüm insanlarımızın, yaşam şartlarındaki olumsuzları azaltmak, eğitimlerini, istihdamlarını, sağlıklarını ve sosyal güvenliklerini sağlamak ve yurt içinde yaşayan tüm marjinal gruplara eğitim, istihdam, sosyal ve ekonomik yaşamlarında olumlu gelişme sağlamak için projeler yürütmektedir.

Budems olarak yoğun destek verdiğimiz SOGUYEV’ e bireysel ya da kurumsal olarak destek vereceğiniz gibi Budems'e işinizi vermeniz durumunda bilmenizi isteriz ki iş işin size verilen danışmanlık ve çözüm danışmanlığı için ödediğiniz tutardan Soguyev'e katkıda bulunmaktasınız.
Budems’in yadsınamaz ölçüde yapmış olduğu katkılar sonucunda Soguyev sosyal güvenlik konusunda binlerce insanı bilinçlendirdi,  sosyal sigortayla tanıştırdı.
Emeklilik aşamasına gelenlere yol gösterdi yeni hayatlarına, yaşanacak yıllarına yani emekliliklerine mutlu başlamalarını sağlandı.
Yine özel ve tüzel kişilerle birlikte Budems’in de katkıları ile ev hanımlarına istihdama yönelik kurslarla meslek edindirdi ve işe girmelerini sağladı. Zihinsel ve fiziksel engellilere herkesin gıptayla baktığı Türkiye de olmayan ahşap obje ve oyuncak üreten bir engelli merkezi kuruldu.
Kısacası, Budems olarak Türkiye’nin en önemli sorunlarına çözüm arayan ve çözüm bulan projelerle sosyal sorumluk çıtamızı yükseltemeye ve Sogüyev’e katkıda bulunma ya da devam edeceğiz.

Sogüyev Afişler

Sogüyev'den kareler

Sogüyev Tanıtım Filmi Sogüyev Reklam Filmi

SOGUYEV’E DESTEK OLMAK İÇİN

SOGÜYEV sizlerin desteği ile daha güçlü hale gelecektir. Bugünü yaşarken sosyal sorumluluk bilinci ile yarınlar için birlikte bir şeyler yapmanın gururunu birlikte taşıyalım. Bağışlarınızı Sogüyev’in Vakıflar Bankası Şişli Şubesinde bulunan 00158007293601754 nolu hesabına yatırabilirsiniz.
Vakfın irtibat telefonu 0 212 332 23 55 dir. Soguyev: www.soguyev.org.tr
Mail: soguyev@soguyev.org.tr

SOSYAL GÜVENLİK İLE İLGİLİ

Danışmak istediğiniz konu ile ilgili formumuzu doldurup bize gönderin.
En kısa sürede uzmanlarımız sorununuza çözüm bulacaklardır.
NOT: Danıştığınız sorunuzun cevaplanması için, banka hesap numaramıza yapmış olduğunuz ücret ödemesinin %10 luk kısmı sizin adınıza sosyal sorumluluk projemiz adı altında bir vakıf olan "Sosyal Güvenli Yaşam Eğitim ve Sağlık Vakfı" na bağışlanmaktadır.
BUDEMS PARTNERS - DANIŞMANLIK  

  BUDEMS PARTNERS DANIŞMANLIK
  Levent Mahallesi Çamlık Caddesi No 9 Levent / İstanbul
  Tel: +90 (212) 324 99 00 Pbx Fax: +90 (212) 324 99 02
  info@budems.com.tr

  2020© Tüm hakları saklıdır
  .