MEMNUNİYET

Şansal BÜYÜKA
Lig TV 
Maraton Programı

Bu ülkede her işin ‘1’ numaraları var. Bana kalsa aylarca emekli olamazdım. İşi ‘1’ numarasına, yani sevgili Burhanettin’e bıraktık. Hani televizyon programlarının vazgeçilmez temposu var ya o tempoyu bile geçip beni ‘şipşak’ emekli etti. Eee ‘1’ numara olmak kolay mı? Teşekkürler tebrikler.

Akşam Gazetesi Yazarı, Futbol Programcısı ve Sunucusu

Şansal BÜYÜKA

       
ÜMİT ZİLELİ
Gazeteci Yazar

Sevgili Burhanettin;

Beni zorla, ite kaka ve de büyük bir sabırla 14 senelik biz izleme sonucu emekli yapman karşısında hala hayretler içindeyim. Bu dostluğun ve yardımların için en içten teşekkürlerimi sunuyorum gözlerinden öpüyorum.

Dostun

GAZETECİ VE YAZAR

Ümit ZİLELİ

       
Zeynep GÖĞÜŞ
Hürriyet Gazetesi
Köşe yazarı

Emeklilik fikrini sıcak bir duyguya dönüştüren Burhanettin Bey’e teşekkürler. Gencim, emekliyim, özgürüm.

Hürriyet Gazetesi Yazarı

Zeynep GÖGÜŞ

Erhan AKYILDIZ
(Rahmetle Anıyoruz)
HBB-TV Yüksek Tansiyon Programı
Yapımcısı ve Sunucusu

Uygar bir çalışma ortamı güler yüzlü insanlar işte ‘BUDEMS’… Emeklilik gibi hiçte iç açıcı olmayan bir işi keyifle gerçekleştirmek istiyorsanız sizde Burhanettin  DEMİRCİOĞLU’nun kapısı çalın. Teşekkürler Hep böyle kalın.

 Erhan AKYILDIZ

HBB- TV YÜKSEK TANSİYON

       
Yaprak ÖZER
Gazeteci

Sevgili Burhanettin Demircioğlu;

Pek çok T.C vatandaşı sosyal güvenliğin ne anlama geldiğini kafa yormadan çalıştım ve bir gün emekliliğime hak kazanacağımı fark ettim. Bu süreci sanırım bilinçsiz ama emeklilik sürenci de sayenizde çok olumlu yaşadım. Genç bir emekliyim. Hem de çok genç bir emekliyim. Bunun için size teşekkür ediyorum. Ama küçük bir not yazmadan geçemeyeceğim bundan sonraki hayatım ’bilinçli’ bir emekli olarak geçecek. Ülkemde ki sosyal güvenlik şartlarının düzeltilmesi için elimden geleni yapacağım. Sevgilerle

Yaprak ÖZER

Gazeteci

       
O. Naci ARKAN
Spor Yazarı/ Gazeteci 

Sayın Burhanettin DEMİRCİOĞLU;

Adeta kördüğüm haline gelen ve bir ara sizin tabirinizle ‘yaşanacak günlere’ anda ‘merhaba deme hayalimin sönmeye başladığı anda ‘Büyük  İskender’ gibi keskin kılıcınızla ortaya çıkmanız benim en büyük şansım oldu.

 Değil içine girmek, kenarından bile geçmemin karartıcı bir duruma geldiği günümüzde SSK‘nın tüm engellerini aşarak beni ‘Emeklilikle tanıştırmanız tek bir kelimeyle ‘ustalıktı. Demek ki ;Budems varken onu komutanı Sayın Burhanettin DEMİRCİOĞLU’nun ismi SSK’nın tüm olumsuzlarının yok ediyor.

 İyi olacak hastanın hekim ayağına gelir demişler. Benim karşımda Budems çıktı. Dilerim ‘yaşanacak Yıllara Merhaba ‘demek isteyen herkesin yolu Budems’ten geçsin. Kılavuzu Budems olanın SSK’da başı asla ağrımaz.

O.Naci ARKAN

Spor Yazarı / Gazeteci

       
Erkan ÇELEBİ
Ekonomi Yazarı/Gazeteci

Burhanettin bey ve Budems’ in titiz çalışmaları sonucunda hedefe ulaşmak kolay oluyor. Burhanettin bey’e ve ekibinde teşekkür ederim.

Erkan ÇELEBİ

Hürriyet Gazetesi köşe yazarı/Gazeteci

       
Süreyya SONER
Beşiktaş Spor Kulübü Malzemecisi

Sevgili Burhanettin Abim’e

Emekli olduğum şu günden itibaren sevgili Burhanettin Abime Hayatımı borçlu olduğumu hissediyorum.

Beşiktaş Spor Kulübü Malzemecisi

Süreyya SONER

       
Faruk BAYHAN
 Kanal D Eski Genel Müdür/Tv. Programcısı

Sevgili Burhanettin;

Uzun yıllık hizmet hayatımın bir bölümünü sonuçlandırmada gösterdiğin yakınlığı ve çalışkanlığına çok teşekkür ediyorum. Önemli olan bizlerin yanı sıra gerçekten sana ve arkadaşlarıma ihtiyacı olan kişilere de yardımcı olacağına inanıyorum. Tekrar teşekkür ediyorum.

Sevgi ve saygılar

KANAL D GENEL MÜDÜRÜ

Faruk BAYHAN

       
Rengin UZ
Gazeteci Yazar

Burhanettin bey;

Herhalde Kanal D’ de servisi kaçırmasaydım bugün emekli olamayacaktım. Her şey iyi hoş da bu ‘emekli’ sözcüğüne alışmak pek kolay olmayacak. Her şey için çok teşekkür ediyorum size ve tüm ekibinize. Şimdi gidip çiçeklerimi sulamam gerekiyor. Emekliliğe ilk adım…

Hoş çakalın

GAZETECİ VE YAZAR

Rengin UZ

       
Oğuz TONGSİR
Tv.Programcısı/Gazeteci
Sevgili Burhanettin,
Şu anda cebimde siyah küçücük bir defter var.
Bu işe başlarken inan ki inanmıyordum. Hatta işlemleri kendim yürütmeye kalksam hiç beceremezdim. 20 küsur yılı ben çalıştım. 20 Küsur günde sen bu işi çözümledin. Bugün sayende emekliyim. Ama sağda solda  emekli olduğum söyleme. Annem beni hala çalışıyor zannediyor.
Sevgiler, saygılar.

Oğuz Tongsir
       
Turgut KOLOĞLUGİL
Spor Yazarı/Gazeteci

Sayın Burhanettin DEMİRCİOĞLU  ve  BUDEMS’in değerli çalışanları;

İş kolunuzdaki uzmanlığınız gerçekten takdiri değer.İstanbul çapında sağladığınız ününüzün yakın bir gelecekte Türkiye sathında yayılacağından şüphem yok.Benim için harcadığınız çabalarınıza iş bilirliğinize çok teşekkür ediyorum.Ülkemizde çözümlenmesi çok güç olan böyle bir problemin tarafınızdan halledilmesi,ömür boyu unutulmayacak hadiseler arasında yer alacaktır.Başarılarınızın devamı dileği ile….

Turgut KOLOĞLUGİL

 
       
Mustafa SAMSUNLU
Roman Yazarı
Sevgili Budems Ailesinin başlangıcından bugüne kadar "olmaz" gibi görünen "umut"u "gerçeğe" dönüştürülmesi karşısında duyduğum minnettarlığı ifade edemem. Bana kazandırılan haklar, her ne kadar halen sahip olduklarımla orantısız dahi olsa, benim için en büyük güvenceyi teşkil etmektedir. Bu başarılarından dolayı Sayın Burhanettin Beyi ve nezdinde emeği geçen bütün arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Mustafa Samsunlu
       
Seçkin SELVİ
Yazar / Gazeteci /Çevirmen

Ben emekliliği devlet ile ilişkilerimi bitirmek olarak yorumluyorum. Bu mutlu sonu beni devlet dairelerinden uğraştırmadan çözümleyen Budems’e gerçekten teşekkür borçluyum. Emekli oldum, ama tabi çalışmaya devam.

Teşekkürler ve dostluklar

Seçkin SELVİ

       
Selda ACAR
Bankacı

Sayın Burhanettin  Demircioğlu;

Emeklilik işlemlerim yapılmasında gösterdiğiniz yakınlık ve işlemlerin bu kadar düzenli olmasından dolayı çok çok teşekkür ediyorum.

Saygılarımla

Selda ACAR

 
       
Zeynep TLABAR
Yönetici/ Öğretim Görevlisi
Sevgili Demircioğlu,
Öncelikle hiç uğraşmayı düşünmediğim bir işten beni kurtardığınız için size teşekkür ederim. Ancak SSK dan alınan belgede Tahsis Çeşidi= yaşlılık yazıyor. Bilseydim bu işlere girer miydik bilmiyorum.
Sevgilerimle,
Zeynep Tlabar
       
Haldun DOMAÇ
Spor Tv. Programcısı / Gazeteci
Sn. Burhanettin Demircioğlu'na
Aslında fazla bir değişiklik yok. İşe yine devam. Ancak bildiğim bir gerçek var ki "doğru zamanda doğru insan"  parolası Burhanettin bey'e  kelimenin tam anlamıyla "cuk" oturuyor. Çünkü işe devam ama emekli olarak.
2000 yılında emekli olarak adım atıyorsam bunda Burhanettin beyin ufkumu açmasının payı büyük. Darısı emekli olacak herkesin başına...
Bu ülkenin, Burhanettin lere gerçekten ihtiyacı büyük..

Emekli Haldun Domaç
       
  Ateş AKYILDIZ
SHELL/ İnsan Kaynakları
Müdürü
 

30 seneden fazla çalışma hayatımı zahmetsiz bir şekilde en kısa zamanda bitiren, hayatımda gördüğüm en iyi profesyonel Burhanettin Bey’ sonsuz teşekkürler. Bu vesile ile başlayan dostluğumuzun devamı dileğiyle.

Ateş AKYILDIZ

       
Yalçın ERCEBER
Kanal D Mali İşler
Genel Müdürü
 

Emeklilik işlemlerimi inanılmayacak kadar kısa bir süre içinde ve son derece titiz bir çalışma ile tamamlayan Sn. Burhanettin DEMİRCİOĞLU ve ekibine minnet borçluyum. İşlemlerin bu kadar hızlı ve mükemmel şekilde yürütülerek çok çabuk ve sağlıklı biçimde sonuçlandırılabileceğini hiç tahmin etmiyordum. Ancak tanıdığım en iyi profesyonellerden biri olan Sn.Burhanettin DEMİRCİOĞLU titiz, planlı ve dakik çalışması ile mükemmel şekilde nasıl olduğunu bile anlamadan beni emekli yapmayı başardı. Sn. Burhanettin DEMİRCİOĞLU ekibine teşekkür ediyorum. Saygılarımla

KANAL D MALİ İŞLER GENEL MÜDÜRÜ

Yalçın ERCEBER

       
Cumhur ATALAY
Tv. Yönetmeni
 

Her zaman söylediğim gibi zor olanı başardın sevgili Burhanettin . Önemli olanda bu değil mi?Ama en güzeli bu sayede başlayan güzel dostluk .Çok teşekkür eder seni ve ekibini kutlarım.Benim için önemli bir gün bugün seni hiç unutmayacağım.Sevgiler.

TV. Yönetmeni

Cumhur ATALAY

       
Kenan YALIM
Gazeteci / Radyo Prgoram Yapımcısı

Seni seviyorum Klâs FM. Hayatımın sansını karşıma çıkarttığın için seni seviyorum Demircioğlu en zoru başardığın için… Sizi seviyorum güzel insanlar ‘Budems’ çatısı altında toplandığınız için..Tanrım bu insanlar beni emekli yaptı!

Kenan YALIM

 
       
Asuman DEDEOĞLU
Mimar

Çok kısa bir sürede (ülke gerçeklerine bir anlamda karşı geldiğimi düşünsem de)emeklilik işlemlerini tamamlayıp genç emekli olmamı sağladığından dolayı Sn. Burhanettin DEMİRCİOĞLU ve Budems Ekibine çok teşekkür ediyor başarılarının devamının diliyorum.

Sevgiler ve Saygılar

Mimar

Asuman DEDEOĞLU

 
       
Özcan KANDEMİR BİLİR
Kadın Dergisi Genel Yayın Müdürü/Gazeteci

Sevgili Dost;

Emeklilik benim için neredeyse bir düştü. Bürokrasi ile uğraşmaktan oldum olalı nefret ederim. Sayenizde emekliler kervanına katıldım. Pek çok kişinin ihtiyacı olan böyle bir alanı seçtiğiniz için sizi kutlarım.

Özcan Kandemir BİLİR

       
Harun ŞENDOĞAN
Kaptan Pilot
Pegasus Hava Yolları

Sayın Burhanettin Bey;

Yıllarca hizmet ettiğim devletten hizmetim karşılığı emeklilik işlemlerimin yapılmasını talep ettiğimde tam bir kâbus ile karşılaştım. Ancak tavsiye üzerine geldiğim siz, işinizdeki profesyonelliğinizi göstererek emeklerimin karşılığı olan emekliliğimi elde etmemi sağladınız. Bu dönemi anlatmak,  ne yapacağını bilememenin verdiği sıkıntıyı bu sayfaya yazmak çok zor. Emeklilik işlemlerimi çok kısa sürede tamamlayıp bana emekliliğimi kazandırdığınız için size çok minnettarım. Saygılarımla

Kaptan Pilot

Harun ŞENDOĞAN

 
       
Sermet Şakir AKOĞUL
Kaptan Pilot
Pegasus Hava Yolları

Ülkemizin tüm olumsuzlukları yanında sizler gibi pozitif düşünen profesyonel insanlarla bu vesileyle tanışmış olmak bana ihtiyarlık numarasının aldığım şu günden yeni yaşam enerjisi veriyor sizlere teşekkür ediyor ve tekrar görüşmek üzere diyorum.

Kaptan Pilot

Sermet Şakir AKOĞUL

       
Mehmet AKAY
Kaptan Pilot

Sevgili Burhanettin Bey;

Uğradığımı düşündüğüm haksızlığın büyük bir bölümünü ortadan kaldırdınızdı. Bu güzel ve uygar çalışmanız için çok çok teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.

Saygılarımla

Kaptan Pilot

Mehmet AKAY

       
Vecdi ŞİPAL
Kaptan Pilot
Pegasus Hava Yolları &
Japon Havayolları

Çok Değerli Budems Ailesine;

Düşüncelerimin çok ilerisinde yapılan bir hassas çalışma ile beni emekli etmiş bulunuyorsunuz. Fakat benim sizlerle ilişkim burada noktalanmayacak ve değişik alanlarda devam edecektir. Sizlere benim için harcamış olduğumuz değerli zamanınız ve çalışmalarınızdan dolayı teşekkürlerimi sunar sevgiler ve saygılar dilerim .

Yeni Emekli

Kaptan Pilot

Vecdi ŞİPAL

       
  Fikret AYDOST
Kaptan Pilot

Sayın Burhanettin Bey;

Değerli yardımlarınız sayesinde emekli işlemlerim bitirildi. Arkadaşlığımız, dostluğumuz bundan sonrada devam edeceğine inanıyorum. Teşekkür Ederim

Kaptan Pilot 

Fikret AYDOST

       
Mustafa Ercan GÜLER
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Sn. Burhanettin Demircioğlu;

Emekliliğin sonbaharın başlangıcı olduğunu düşündüğümü sanmak istemiyorum. Emeklilik başka uğraşların olması gerektiği bir yaşam biçimi olmalı, çünkü çalışmak maddi olmasa da manevi bir düşler gerçeği olmalı. Gerçekleşmesi saklı kalmış geçmiş ve yarınlara kalmış hevesler emekler törpülenmiş zamanın kalan yitirilmişliğinde ne kadarının ve olabilirliğinin belirsizliğinde başarabilmek umutlarıyla. Toplumu bilinçlendirilmesi yönünde verdiğiniz hizmetlerinize emekliliğime katkılarınızdan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Saygılarımla

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Mustafa Ercan GÜLER

 
       
Mehmet Hakan FAZLIOĞLU
Yönetici

Emeklilik olayımda çok sıkıntılarla karşılaştım çok uzun ve sıkıcı bir yoldu. Sizi tanıdıktan sonra hakkındaki kanaatim bu işi bitireceğinizdi ve size inandım ve sizde bu işi bitirdiniz. Teşekkür ederim bu işin profesörü bence sizsiniz.

M.Hakan FAZLIOĞLU

       
Levent SONSUZ
Genel Müdür

Türkiye’de emekli olmak da zor iş… Olanlar bilir! Ancak daha da zoru var ‘Emekli işlemlerini bitirebilmek’ Hele insan vakit fukarası olursa.Ancak ben bu zorluğu yaşamadığımı itiraf etmek isterim.Bir şirket tanıdım BUDEMS….. sonra bir dost tanıdım Burhanettin DEMİRCİOĞLU, Budems’ in sahibi yöneticisi.. Beni bir kuş hafifliği ile emekli ettiler. Çabucak ve sorunsuz. Şimdi artık başlangıcı mutlu bir emekliliğe adım attım. Teşekkürler

Saygıdan öte sevgilerimle

EM.Meteor.A.Ş GENEL MD.

Levent SONSUZ

       
Yaşar KÖSTEKÇİ
Avukat

Ülkemizde bürokratik işlemler, kişiyi hak elde etme yolunda bıktırıyor. Netice; hakkı kullanamıyor ve filen haktan bir sürede olsa vazgeçiyorsunuz.24 yıllık hukukçu olmama rağmen Budems ve Sayın yetkilileri bir hukukçuya fiilen hakkını kullandırdılar. Ülke insanlarının sosyal haklarını elde etmesinde ve gelişmede Budems önemli bir çizgide ve niteliktedir. En içten teşekkürlerimle başarılarının devamını diliyorum.

Av.Yaşar KÖSTEKÇİ

       
Hüseyin Cenk AYGIT
Kaptan Pilot

Sevgili Burhanettin bey;

Vermiş olduğunuz kusursuz hizmet ve göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve alaka için teşekkür eder; size ve kurumunuza başarılar ve mutluluklar dilerim. Saygılarımla

Kaptan Pilot

Hüseyin Cenk AYGIT

       
Tülin KOLUKISA
Gazeteci

Bunca yıllık çalışma  yaşamında ,maddi manevi pek çok şeye sevindim. Ancak yaşamımın en büyük şanslarından birini, bugün ‘Budems ‘ ve çalışanlarıyla tanışmak olduğunu söyleyebilirim. Onlar sayesinde miktarı ne olursa olsun kazanılmış bir hak olan emeğimin sembolü emekli karneme  sahibim.Hepsini kucaklıyorum.

Gazeteci

Tülin KOLUKISA

       
Bülent ASÖCAL
Borsacı

Sayın Burhanettin Demircioğlu;

Bu hız Türkiye’de bir rekor. Allah Sağlık sıhhat ve çokça müşteri versin.Tekrar teşekkürler.

Borsacı

Bülent ASÖCAL

       
S. Mine ERBİL
Öğretmen
Eğer kısmetse bir tüm geliverir avucuna
Aynı gün dağlar ardı göz önü olur
Sevgiler coşar
Tümler bir olur.

Ne mutlu bilgisini paylaşan hedefine kısa yoldan ulaşan kıymetli Burhanettin bey'e çok teşekkürlerimle.

Em. Öğretmen Mine Erbil
       
Semra BAYSAN
Halkla İlişkiler Müdürü
Sevgili Burhanettin Bey,
İlk andan itibaren kendinizden çok emin haliniz ile emeklilik işleminin kısa sürede halledileceğine emindim. Ancak bu kadar hızlı ve hatasız oluşu gerçekten çok etkileyici.
Siz bu işten hiç emekli olmayın. Yardımınıza ihtiyacı olan ne kadar çok kişi var.
Çok teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.
Saygı ve sevgilerimle

Semra Baysan
Kamil Nusret KOYUNPINAR
Kaptan Pilot
Sayın Burhanettin Bey ve BUDEMS çalışanları,
Hiç beklemediğim, olacağını düşünmediğim bir şekilde sayenizde emekliye ayrıldım.
Emekli olmam nedeniyle söylendiği gibi yaşantımda yavaşlama söz konusu olmayacak ama bu yaştan sonra haklarım nedir, takibi nasıl yapılması gerekir konularda sizlerden aldığım ivmeyi devam ettireceğim.
Tekrar tekrar teşekkürler ediyorum.

Kaptan Pilot

Kamil Nusret KOYUNPINAR
 
       
Nevval SEVİNDİ 
Gazeteci & Yazar &TV. Program Yapımcısı

Sevgili Burhanettin bey'i ilk TV’ye çıkaranlardan biri olarak yıllar sonra yine onun eliyle, hızlı bir şekilde emekli olmaktan çok memnunum. Yapılan Pasta servisine de minnettarım. Sevgi ve başarı dileklerimle

 Nevval Sevindi

 Gazeteci & Yazar & TV. Program Yapımcısı

 
       
Mustafa Hamdi GÜRTİN
Finans Bank A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi

Sevgili Burhanettin Bey,

Siz olmasaydınız ben hala kendimi on yaş genç hisseder, emekli olmamış biri olarak yaşamıma devam ediyor olurdum.

Şaka bir yana bir formalitenin bu kadar zahmetsiz tamamlandığına pek az şahit oldum.

  Teşekkürlerimle,

  Mustafa Hamdi Gürtin

Finans Bank A.Ş/ Yönetim Kurulu Üyesi

 
       
Mine KÖNÜMAN 
AK BANK A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı (eski) & Profesyonel Yönetici 

İşe ilk başladığımda emeklilik bana çok uzak hatta ulaşılamaz görünmüştü. O gün çok iyi duygulara sahip olacağımı düşünmüştüm ama hiçte öyle değilmiş çok mutlu olduğumu söyleyemeyeceğim bence genç emeklilik biran önce düzeltilmeli. Her şey için çok teşekkürler, umduğumdan kolay oldu.

Mine KÖNÜMAN

AK BANK A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı (eski) & Profesyonel Yönetici

 
       
Ahmet İzzet KARACAHİSARLI
Doğan Holding A.Ş Mali İşler Gurup Başkanı ve Bağlı Şirketler Yönetim Kurulu Üyesi

Sevgili Burhanettin;

Bugün ilk emekli maaşımı aldığım gün olarak güzel duygular ve tatlı anılar canlandı. Beni bugüne getiren hiçbir sorun yaşatmayan Burhanettin Bey’e sonsuz teşekkürler.

Ahmet İzzet KARACAHİSARLI

Doğan Holding A.Ş Mali İşler Gurup Başkanı ve Bağlı Şirketler Yönetim Kurulu Üyesi

 
       
Betül ÖZBEK 
Genel Müdür Yardımcısı & Profesyonel Yönetici 

Sayın Burhanettin Demircioğlu,

Son yıllarda gözümde çok büyüttüğüm ve başlamaya bir türlü cesaret edemediğim şu emeklilik işlemlerimi tere yağdan kıl çeker gibi halletmiş bulunuyorsunuz. İşinizi düzgün söz verdiği biçimde ve zamanında yapan insanların ne yazık ki az olduğu memleketimizde her türlü saygıyı hak ediyorsunuz.

Saygılarımla Teşekkürler

Betül ÖZBEK

Genel Müdür Yardımcısı & Profesyonel Yönetici  

 
       
Erdem KALKAN 
Profesyonel Yönetici 

Bu ülkede alışık olmadığım bir olayla karşılaştım. Doğrusunu söylemek gerekirse yaklaşık otuz yıllık iş hayatımda verdiği sözü yerine zamanında getiren insanların hasretini çektim. Bu hasretin sona ermesi için emekli olmam gerekiyormuş.

Teşekkürler

Erdem KALKAN

Profesyonel Yönetici 

 
   
Behzat KAYAOL
Yeminli Mali Müşavir 

Sosyal Güvenlik açısından emekli olabilmek için Burhanettin Demircioğlu kardeşimin gösterdiği gayret ve uğraşıları için kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. Sosyal güvenlik konusunda mesleğinde en üst noktada olması ve bu konuda piyasadaki bilgi noksanlığını giderici çalışmalarından dolayı kendisi ayrıca kutluyorum.

  Behzat KAYAOL

Yeminli Mali Müşavir

 
       
Ercüment GÜMRÜK 
Galatasaray Spor Kulübü /Yüzme Şubesi Sorumlusu 

Sn. Burhanettin DEMİRCİOĞLU;

Karmaşık bürokratik sorunları çözümleyerek beklediğimden çok daha iyi koşullarda bir emeklilik sağladığınız için çok teşekkür ederim.

Sevgilerimle

Ercüment GÜMRÜK

GALATASARAY SPOR KULÜBÜ / YÜZME ŞUBESİ SORUMLUSU  

 
   
İlhami YUMAK
Genel Müdür & United Kingdom Turkish İslamic Cultural Center Trust' ın Başkanı

Sevgili Kardeşim Burhanettin Bey;

Bir arkadaşım vasıtası ile sizi tanıdım aslında esas geliş sebebimde işlerimin yoğunluğu ve ihtisas sahamın dışında olması sebebi ile emeklilik işlerimin tarafınızdan yapılması idi. Bu işi Profesyonelce yaptınız ve kendinizin bu konuda gerçekten ihtisas sahibi olduğunuzu ispat ettiniz. Bu işin profesyonellik tarafı bunun için memnun oldum. Ama daha önemlisi şahsiyetli ve olgun kişiliğinizle çevremize verdiğiniz güven duygusuna şahit oldum ve sizin gibi bir dost kazanma benim için emeklilik cüzdanını kazanmaktan çok daha önemlidir. Hayat boyu size başarılar diler devamlı görüşme imkânı arayacağımı bilmenizi isterim.

Sevgilerimle

İlhami YUMAK

Genel Müdür & United Kingdom Turkish İslamic Cultural Center Trust' ın Başkanı

 
   
Sait AYTEMUR 
Genel Müdür & Yazar & Reklam Duayeni 

Burhanettin Bey,

Emeklilik işlemlerimle ilgili titiz çalışmanız nedeniyle size yürekten teşekkür ederim. Profesyonel ve dostane yaklaşımınız hep hatırlayacağımdan emin olabilirsiniz.  Şahsınızda Budems’e başarılar dilerim.

Saygı ve Sevgilerimle

  Sait Aytemur

  Genel Müdür / Yazar / Reklam Duayeni 

 
   
Ahmet Süha KOÇEL 
Yönetici Koçu & Profesyonel Yönetici & Yazar

Sn. Burhanettin Bey,

Önce hiç ulaşılmazmış gibi gelen emekliliği hak ettiğimde dağ gibi geliyordu. Kısa sayılacak bir sürede işlemlerin tamamlanması gerçekten olağanüstü. Böyle bir hizmetin öncüsü olduğunuz için sizi kutluyor ve teşekkür ediyorum.

  Ahmet Süha Koçel

  Yönetici Koçu & Profesyonel Yönetici & Yazar 

 
   
Aydın EKİNCİ 
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Çok Değerli Üstadım Burhanettin Demircioğlu,

1996 yılından beri süregelen emekli olamama problemlerimi, doğru, titiz, zamanında ve ciddi takipçiliğiniz sayesinde sosyal güvenceye kavuşturduğunuz için çok teşekkür ediyor, Sevgi ve saygılarımla çalışmalarınızdaki başarıların devamını diliyorum.

  Aydın Ekinci

  Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (SMMM) 

 
   
Kemal USTA 
İş Yöneticisi

Saygıdeğer Burhanettin Bey,

“Tereyağından kıl çeker gibi “ işte bu söz sizin başarıyla, akıl ve emek dolu, özveri dolu yaptığınız ve bizlerin gözlerinde ki korku ve merakı sevince döndürdüğünüz onun cevabı.Ben mutsuz geldim. Sıkıntılı geldim. Sizi gördüm yüreğime su serpildi. Şimdi buradan güle oynayarak gidiyorum. Başarılarınızın devamını diler, sağlıklı esenlik dolu günler temenni ederim.

Kemal USTA

İş Yöneticisi

 
   
Fikriye İnanç BAŞ
Tıp Doktoru

Saygıdeğer Burhanettin Bey’e

Önce minnet duygumu belirtmek isterim. Ben diğer Türk vatandaşlarına ülkemizin içinden çıkılmaz zor bürokratik işlemlerinde önemli bir dayanak ve moral verdiğiniz için, iyi ki sizi tanımışım. Artık gelecek için daha huzurluyum. Sonsuz teşekkürler.

Fikriye İnanç BAŞ

Tıp Doktoru 

 
   
Ertan RİGEL
Sigorta Acentesi & Patent Uzmanı

Öncelikle Türk insanına ihtiyaç duyduğu “Sosyal Güvenlik “ gibi çok önemli bir konuda hizmet veren “ Budems’i ”  bu çabasından dolayı kutlarım. Ayrıca SSK –Emekli Sandığı – Bağkur üçgeninde emeklilik işlemimi pürüzsüz ve zamanında tamamlayan Sayın Burhanettin Demircioğlu ve değerli ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Hizmetlerinin ve çalışmalarının çok uzun yıllar başarıyla devamını diliyorum.

 

Saygılarımla

Ertan RİGEL

Sigorta Acentesi & Patent Uzmanı

 
   
Turan SAĞIR
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Sayın Burhanettin Demircioğlu

Karmaşık, karışık bürokratik düzen içerisinde parlayan ışığınızdan faydalanma fırsatı bulduğum ve refaha kavuştuğum için size sonsuz saygılarımı kabulünüzü rica ederim.

Turan SAĞIR

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (SMMM) 

 
Bahar KÖKSAL
Bankacı

Emeklilik harika!

Şu anda kendimi daha özgür hissediyorum. Emekliliğe karar vermemle emekli olmam arasındaki bu kısa süreyi Budems’e borçluyum. Teşekkür ederim.

Bahar KÖKSAL

Bankacı

 
       
Ahmet Suat KÖPRÜLÜ
Profesyonel Yönetici / Turkcell

Sn. Burhanettin Bey,

Hayatımın önemli mihenk taşlarından biri olan emeklilik işlemimi, her türlü beklentilerimi aşan bir kalite ve profesyonellikle, son derece hızlı ve ayrıca da zevkli bir biçimde tamamlayarak ve bu vesileyle de kendisiyle tanışmak memnuniyetini de tattırdığı için teşekkür ve memnuniyetimi ifade etmeyi bir zevk ve görev olarak kabul ediyorum. Kendisine de başarılarının devamını en içten diliyorum. Ve sevgilerimi sunuyorum.

Ahmet Suat Köprülü

Profesyonel Yönetici /Turkcell

 

 
   
Cengiz ÖZTÜRK
Yayın Sorumlusu /TRT

Sevgili Burhanettin Bey,

Bizim en sıkıntılı günlerimizde bize moral veren ve önderlik yapan , yolumuzu açan biri olarak çok teşekkür ederiz. Eşim ve ben size çok minnettarız. Bundan sonraki nice kimselere de kılavuzluk ederek engin bilgi ve birikimlerinizle onlara da yol göstereceğinize eminiz. Her şey için teşekkürler.

Cengiz ÖZTÜRK

Yayın Sorumlusu / TRT

 
   
Feride ÖZKAN
Tekstilci / Profesyonel Yönetici 

Budems, Sayın Burhanettin Bey’e oldukça karmaşık ve süreç olarak çok uzaklarda görünen emeklilik işlemlerimi, güzel bir sakinlik, sabır ve netlik, güvenirlilik ve en önemlisi sağlam bir dostluk çerçevesinde sonuçlandırmasından dolayı ötürü teşekkür ve takdiri borç bilirim. Sağlıcakla kalınız.

Feride ÖZKAN

TEKSTİLCİ / Profesyonel Yönetici

 

 
   
Gürhan ERTÜR 
İşadamı/ Profesyonel Yönetici/ Yayıncı / İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Yürütme Kurulu Başkan Yardımcısı

İşini bu kadar özenle yapan, taahhütlerine sadık ve aynı zamanda son derece sorumluluk projelerini gönüllü olarak sürdüren Burhanettin Bey’i tanıdığım için çok sevinçliyim. Örnek yurttaş olarak daima anacağım.

Gürhan ERTÜR

İşadamı/ Profesyonel Yönetici/ Yayıncı / İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Yürütme Kurulu Başkan Yardımcısı

 
   
Okşan Canbulut 

Sayın Burhanettin Bey,

Emekli oldunuz Okşan Hanım dediğinizde şaka yapıyorsunuz zannettim. SSK’ dan 14 Şubat 2007 tarihinde emeklilik hakkını kazandınız gelene kadar hayal gibiydi. Yaptığınız olağanüstü gayret ve çabalarla sonunda başardık. Her şey için teşekkürler.

Okşan CANBULUT

 

 

 
   
Yalçın ATLI
Profesyonel Yönetici

Emeklilik İşlemlerimin muntazam yürütülmesinden ve daha önemlisi gösterilen dostluğa teşekkür ediyorum. (özellikle Burhanettin Beye) Başarılarınız devamını diliyorum.

  Yalçın ATLI

Profesyonel Yönetici

 

 
   
Ali İhsan KAPLAN
İşadamı / Yönetici

Saygıdeğer Budemslilere;

Emekli olmuş olmam yaşlandığımı çağrıştırsa da; kendimi sağlıklı zinde hissetmem bana huzur ve mutluluk vermektedir. Geçen yıl sigorta kurumunun kapısına işlemlerim için başvurduğumda kendi başıma asla yapamayacağım kadar işimin zor olduğunu anladım. Tesadüfte olsa sizlere başvurmanın ne kadar isabetli olduğunu şimdi daha iyi anlamaktayım. Emeklilik işlemlerim süresince işlerimin en iyi sağlıklı bir şekilde sonuçlandığını görmüş bulunuyorum. Bu sevinçli günümde, böyle bir hayırlı işte bana yardımcı olan Sayın Burhanettin Bey ve personeline en içten duygularla kutlar saygı ve takdirlerimi belirtirim.

Ali İhsan KAPLAN

İşadamı / Yönetici

 
   
Hayrullah KARADENİZ
Avukat

Emeklilik mevzuatını az çok bilen bir kişi olarak hukuki vecibelerimi yerine tam getirmiş olmakla birlikte Türkiye miz deki bu bozuk düzen içinde emeklilik işlemlerini kendi başıma yapabilmeyi doğrusu göze alamadım. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle BUDEMS’e geldim. Her şeyden önce iyi bir dost tanıdım. Emeklilik işlemleri sürdükçe, Budems’i tanımadan emekli olmaya kalkanlara doğrusu acıyorum. Hele böyle bir kuruluşu tanımadan emr-i Hak Vaki olanların SSK yerine Darülacezeye başvurmaları gereken bir ülkede doğrusu her dostuma her firmaya Budems’i tavsiye edeceğim. Genç yaşta küçük de olsa bir emeklilik güvencesine Budems vasıtasıyla kavuşmanın mutluluğu ve Budems’e şükran duygularının taşıyorum. Bu hizmet insanların sadece maddi değil aynı zamanda manevi dünyasına da etki eden hayırlı bir hizmettir. Karşılığını ödemek zordur. Başta Sn. Burhanettin DEMİRCİOĞLU olmak üzere tüm Budems takımına teşekkürlerimi sunuyorum.

Av. Hayrullah KARADENİZ

AVUKAT

 

 
   
Hülya CANKAT
Profesyonel Yönetici

Sevgili Burhanettin Bey

Son derece çetrefilli ve benim hiç sonuçlanmayacağını zannettiğim emeklilik dosyamı, kısa sürede başarılı çalışmalarınızla neticeye ulaştırdığınız için sonsuz teşekkürler. Aylığımı her çekişimde hayır duamı alacağınızdan emin olun. Sevgi ve saygılarımla.

Hülya CANKAT

Profesyonel Yönetici

 

 
   
Osman Erol ALSAN
Genel Müdür / İzmir Meşrubat Sanayi T.A.Ş.

 

Sayın Burhanettin Bey dostum,

Emekliliğim konusunda yapmış olduğunuz çalışmalarınız neticesinde ve başarınızla sona erdirilmiş bulunuyor. Sosyal hizmetlerinizin devamını diler, Teşekkürlerimin kabulünü rica ederim.

Osman Erol ALSAN

Genel Müdür / İzmir Meşrubat Sanayi T.A.Ş.

 

 
   
Turgut KESKİNKILIÇ
Makine Mühendisi

Sn. Burhanettin Bey’e tavsiye ile gelmiştim, tanıştığıma son derece memnun oldum, bilginiz ve beceriniz işlerin son sürat hallolmasına neden olmuştur. Tavsiye eden insanların ne kadar haklı olduğunu anlamış oldum. Emekliliğimi en kısa zamanda hallolmasına gösterdiğiniz çalışmalar için çok teşekkür ederim.

Turgut KESKİNKILIÇ

Makine Mühendisi

 
   
Turunç (Bay) HERKESER
Firma Çalışanı

 

Burhanettin Demircioğlu demek sosyal güvencesi olup sahip olmak yada sosyal güvencemize sahip çıkan demektir. Türkiye’nin size çok ihtiyacı var, iyi ki varsınız. Emekli olmak demek ne demekse henüz bilmiyorum ama şimdilik kanatlanmaya hazır bir kuş gibi hissetmek para almaksa epey uğraş işte hayat. İyi ki sizi tanıdım. İyi ki varsınız ve daha da var olun uzun yıllar.

Turunç (Bay) HERKESER  

Firma Çalışanı

 

 

 
   
Z. Gülfiliz ARIBURUN

Sayın Burhanettin Demircioğlu’nun kıymetli bilgisi ve yakın ilgisi sayesinde "Arıburun" soyadını taşımanın ayrıcalığı ile bundan böyle yaşayabileceğime son derce mutluyum. Ayrıca çok teşekkür ederim.

Z.Gülfiliz ARIBURUN

 

 
   
Leyla Şensoy KALAV
Profesyonel Yönetici / Microsoft Turkey

Sevgili Burhanettin Bey,

Sayenizde tüm karmaşık SSK problemlerini çözerek ” mütekait ” oldum.Siz olmasaydınız böyle bir sonuç elde etmem mümkün olmazdı. Yaşam boyu sağladığınız güvence için sonsuz teşekkürler. Sağlıcakla kalın.

Leyla Şensoy KALAV

Profesyonel Yönetici / Microsoft Turkey

 

 
   
H.Müfit ALPAY
Mimar

 

Sayın Demircioğlu,

Yıllar önce Radyo D’ de umut ve bilgi dağıtan sesinizin bir gün benimde umuduma, emekliliğime ışık tutacağını söyleseler inanmazdım. Tutarlı, düzgün, mevzuat ve kurallara uygun çalışmalarınızla yaşam boyunca devletimden alacağım emeklilik getirisinin ak süt gibi olmasını sağladığınız için size çok teşekkür ediyorum. Sağ olun var olun.

Saygılarımla

H. Müfit ALPAY

Mimar

 
   
Ara İZMİTLİ
İşadamı

SSK emeklilik işlemlerini kusursuz ve inanılmayacak kadar kısa bir sürede benim için çok kolay ve zahmetsiz olarak tamamlayan Sayın Burhanettin Demircioğlu'na (Budems'e) çok teşekkür ederim. Verilen hizmet belki pahalı ama o derecede de kusursuz ve süratli

Ara İZMİTLİ 

İşadamı

 

 
   
Bülent ÖZMERAL
Yönetici /DİTAŞ

 

Sayın Burhanettin Demircioğlu

Emeklilik işlemlerimde şahsım adına gösterdiğiniz özveri ve çabaya peşinen teşekkürlerimi sunar, bundan sonraki çalışmalarınızda da başarılarınızın devamını dilerim.

30 seneyi aşkın çalışma hayatında daima disiplini, sistemi ve işin zamanında yapılmasını kendime amaç edindim. Ancak bu tür çalışmanın birçok kişi ve kuruluşta layıkıyla yapılmadığını gördüm. Burada şahsınızın başkanlığında ki şirketinizde yukarıda belirttiğim hususların tamamını gördüm. Bu durum beni ayrıca çok mutlu etti. Bundan böyle sizden ve şirketinizden tanıdığım herkese övgü ile bahsedeceğim.

 

Saygılarımla

Bülent ÖZMERAL

Yönetici /DİTAŞ

 

BUDEMS PARTNERS - DANIŞMANLIK  

  BUDEMS PARTNERS DANIŞMANLIK
  Levent Mahallesi Çamlık Caddesi No 9 Levent / İstanbul
  Tel: +90 (212) 324 99 00 Pbx Fax: +90 (212) 324 99 02
  info@budems.com.tr

  2020© Tüm hakları saklıdır
  .